мaxi MAN

Промокод
Введіть ваш промокод

Ціна 795.00 грн.

Сума 795.00 грн.

    махі Мен сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації функціонування сечостатевої системи у чоловіків, підвищенню фізичної витривалості, підтриманню нормального рівня тестостерону у крові, покращенню психоемоційного стану у чоловіків.
   Екстракт якорців (Tribulus Terrestris), отриманий із наземної частини рослини містить сапоніни, в тому числі протодіосцин, які стимулюють синтез організмом дегідроепіандростерону (ДГЕА), прогормону на основі якого ендокринні залози виробляють більше 20-ти різних гормонів. Що в свою чергу забезпечує загальну тонізуючу дію, підвищує толерантність до фізичного навантаження та стимулює деякі функції статевої системи. Подовжується тривалість та сила ерекції, а також підсилюється Libido. Відбувається стимулюючий вплив на сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів та їх рухливість, підвищується рівень тестостерону. Головна роль L-аргініну в організмі людини - бути субстратом для синтезу оксиду азоту (NO). L-аргінін позитивно впливає на вираженість ерекції у хворих ЕД за рахунок стимуляції синтезу NO в усіх ендотеліальних клітинах, в тому числі в ендотелії кавернозних тіл. Внаслідок чого виникає вазоделятируючий ефект.
Поєднання сапонінів, екстрагованих з якорців, із L-аргініном забезпечує синергізм дії і потенціювання ефектів один одного.
Вміст 1 капсули:
   Екстракт якорців (Tríbulus terréstris) 60%,
   L-аргінін.
Без ГМО

Харчова (поживна) цінність на 100 g(г): білки — 29,0 g(г), жири — 0,1 g(г), вуглеводи — 0,3 g(г).
Енергетична цінність (калорійність) на 100 g(г): 121 kcal(ккал)/507 kJ(кДж).

Форма випуску: 120 капсул по 270 mg(мг) ±7,5%

ТУ У 10.8-2886505811-001:2021
   Спосіб вживання: по 2-3 капсули 3 рази на день за 30 хвилин до вживання їжі.
Курс вживання 2-4 тижня, або за необхідності. За призначенням лікаря дози та термін вживання може бути змінено. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.
   Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти.