ЕКЗОПРОСТ

Промокод
Введіть ваш промокод

Ціна 335.00 грн.

Сума 335.00 грн.

   До складу Екзопрост входять активні речовини, які мають протизапальні та антибактеріальні властивості, сприяють нормалізації функції передміхурової залози, підвищенню антипроліферативної та антиоксидантної активності, підвищенню імунітету, нормалізують рівень статевих гормонів та підвищують потенцію.
   До складу екстракту з трави еспарцету піщаного входять флавоноїди (кемпферол, астралгін, кверцетин, рутин), безазотисті сполуки, сапоніни, вуглеводи, ферменти, аскорбінова кислота, цинк, таніни, кумарини, птерокарпани (медикарпин). Також містяться вітаміни – B, C, PP, E, мікроелементи – селен, залізо, кобальт.
   Надходження до організму чоловіків цих речовин захищає системи біосинтезу статевих гормонів, оптимізує гормональний баланс, який порушується внаслідок стресів, хронічних хвороб, шкідливих умов зовнішнього середовища. Флавоноїди і сапоніни, які входять до складу активних речовин Екзопрост, беруть участь у багатьох біохімічних процесах, зокрема пов’язаних зі статевими функціями – синтезі тестостерону, обміні вуглеводів, білків, холестерину, збільшують опірність організму.
   Цинк попереджує розвиток добро- та злоякісних процесів в передміхуровій залозі, сприяє збереженню цілісності сперматозоїдів, підвищує статевий потяг, є фактором імунного захисту, необхідний для дозрівання специфічних імунних клітин, синтезу цитокінів, резистентності організму. Дефіцит цинку, який притаманний, зокрема, літнім людям, призводить до імпотенції, регресії чоловічих статевих залоз і яєчок, зниження кількості сперми.
   Вітамін Е (альфа-токоферолу ацетат) підтримує біологічну активність сперматозоїдів, має антикоагулянтні властивості, запобігає внутрішньо судинному згортанню крові, оскільки має здатність до зв’язування протромбіну, чинить протизапальну та виражену антиоксидантну дію, запобігає розвитку атеросклерозу, збільшує секрецію тестостерону, тим самим значно покращуючи гормональний фон чоловіка, впливаючи на його статеву активність.
   Екзопрост може бути корисним у комплексній корекції порушень копулятивного циклу (що попереджує передчасну еякуляцію та сприяє подовженню статевого акту), статевої активності у чоловіків, суттєво оптимізує фізіологічні та біохімічні процеси в гипоталямусі, гипофізі, статевих залозах та наднирниках, позитивно впливає на копулятивну функцію у чоловіків, посилює ерекцію та якість оргазму. Підсилюється статевий потяг, також має місце стимулюючий вплив на сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів та їх рухливість, підвищує рівень тестостерону.
   Комплексний склад Екзопрост чинить імуномодулюючу, антибактеріальну, протизапальну дії. Має позитивний вплив на покращення тонусу м’язів. Може скорочувати час відновлення після важких фізичних навантажень, перенесених виснажуючих хвороб або операцій. Може сприяти покращенню трофіки і кровообігу у передміхуровій залозі, покращувати місцеву імунну відповідь в передміхуровій залозі. Флавоноїди, що входять до складу активних речовин Екзопрост, можуть сприяти збільшенню щільності тканин, зменшувати проникливість мембран тканин, стінок кровоносних та лімфатичних судин, запобігати прогресуванню запальних процесів статевої сфери.
Склад:
   екстракт з трави еспарцету піщаного,
   цинку сульфат гептагідрат,
   альфа-токоферолу ацетат,
   поліетиленоксид – 400,
   поліетиленоксид – 1500,
   ланолін безводний.

Форма випуску: капсули гідрофільні по 2,2 g (г) ± 5% по 5 капсул у блістері, в коробці 2 блістера.
ТУ У 20.4-2886505811-002:2021
   Спосіб використання: ректально по 1-2 капсули в день протягом 10 днів.
Застереження щодо використання: не слід використовувати при індивідуальній несприйнятливості компонентів.