БІФІДОСАН плюс

Промокод
Введіть ваш промокод

Ціна 335.00 грн.

Сума 335.00 грн.

   До складу Біфідосан плюс входять активні речовини, які відновлюють мікрофлору слизової оболонки статевих органів, кількісний та якісний склад рідини піхви, запобігають виникненню дизбіозу статевих органів на фоні вживання антибіотиків або впливу несприятливих чинників довкілля, усувають неприємний запах, мають протизапальні властивості.
Біфідосан плюс сприяє нормалізації рівня рН піхви, та антагоністичній дії біфідобактерій по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, включаючи стафілококи, ентеропатогенні кишкові палички, протеї, мігелли, гарднерели, кандиди, які з’являються внаслідок різних захворювань, вікових та гормональних змін, інтенсивної антибіотикотерапії. Гіалуронова кислота, яка входить до складу Біфідосан плюс, покращує структуру і функцію епітелію піхви, сприяє регенерації тканин після діатермокоагуляції, лазерної терапії і кріотерапії шийки матки, покращує обмінні процеси в зонах дистрофічних та атрофічних змін слизової оболонки піхви, створює захисний бар’єр, сприяє загоєнню, має протизапальний ефект. Дія основи капсул (поліетиленоксид) - сприяє зменшенню набряку і ефективному очищенню слизової оболонки від виділень за рахунок осмотичного і сорбуючого ефектів.
Склад:
   культура живих біфідобактерій (Bifidobacterium bifidum),
   гіалуронат натрію (гіалуронова кислота),
   поліетиленоксид – 400,
   поліетиленоксид – 1500,
   ланолін безводний.

Форма випуску: капсули гідрофільні по 2,2 g (г) ± 5% по 5 капсул у блістері, в коробці 2 блістера.
ТУ У 20.4-2886505811-002:2021
   Спосіб використання: вагінально по 1-2 капсули в день протягом 10 днів.
Біфідосан плюс застосовують для гігієни і профілактики в комплексі з препаратами основної терапії при:
 неспецифічних кольпітах;
 дизбіозах піхви, в т.ч. бактеріальний вагіноз;
 гострих і хронічних стадіях запальних процесів жіночої статевої сфери (після закінчення курсу антибактеріальної терапії з метою реабілітації);
 атрофічних кольпітах різного генезу;
 підготовці до планових гінекологічним операціям з метою профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень;
 як ранозагоювальний і протизапальний засіб при дефектах слизової піхви після пологів та малих гінекологічних операціях.
Застереження щодо використання: не слід використовувати при індивідуальній несприйнятливості компонентів, дітям до 14 років. У період вагітності використовувати за рекомендацією лікаря.